ASCOT

Ascot uurib looduslikke materjale, savi ja mineraale, mis kõrgeklassiliste tehnoloogiliste protsesside kaudu muudetakse uut eluviisi esindavateks keraamilisteks põranda- ja seinaplaatideks. Ascot kinnitab oma liidripositsiooni nende ettevõtete seas, kes määravad „Made in Italy“ tuleviku ja vallutavad keraamikatööstuses uusi valdkondi digitaaltehnoloogiaga. Ascotiga muutub traditsiooni ilu uuenduslikuks ja tipptasemel disainiks.
Ascoti kollektsioonid vastavad ehituse, arhitektuuri ja linnakujunduse vajadustele laia valiku suuruste, värvitoonide, liistude, eridetailide ja dekoratiivsete elementidega, mis põhinevad kõige klassikalisematel traditsioonidel või loodusliku kivi töötlemisel. Kolm tehnoloogiat tagavad toote täieliku vastavuse kasutusviisile: täielikult värvitud portselanplaadid esindavad tugevust ja esteetilist kvaliteeti, samas kui Bitech®-i portselanplaadid rõhutavad Itaalia stiili elegantsi ja ilu.
Ascot Group järgib kõigis tegevuskohtades juhtimisstiili, mille kohaselt on kõigis ärivaldkondades pakutavad teenused ja tooted ühiskonnale ja keskkonnale säästlikud.

link tehasesse