HISBALIT

Silmapaistev mosaiikplaatide kujundaja ja valmistaja Hisbalit asutati 1964. aastal Cantabrias Soto de la Marinas ning ettevõttest on saanud vanim mosaiikplaatide tootja Euroopas.
Hisbaliti plaadid paistavad silma kui keskkonnasäästlik materjal, millel on lai valik erinevaid kasutusvõimalusi, viimistlusi, tekstuure ja suurusi. Need on saadaval paljudes värvitoonides ning valida saab enam kui 200 kombinatsiooni vahel. Hisbaliti mosaiikplaadid on 100% Hispaania päritolu. Mittepoorne pind on 0% imavusega, keemiliste ainete suhtes väga vastupidav ja jääb aja jooksul täiesti muutumatuks. Plaate on lihtne paigaldada igale pinnale, need vajavad minimaalset hooldust, on kergesti puhastatavad ning täiesti hügieenilised ja allergiavabad.
Hisbalit mosaiikplaadid on valmistatud kvaliteetsest ümbertöötatud klaasist, mis on saadud teistest tööstusharudest. Lisaks kasutab ettevõte täiesti puhast ja keskkonnasäästlikku tootmissüsteemi, milles tarbitakse minimaalselt vett. Hisbaliti põletusahjud on elektrilised ega eralda kahjulikke gaase ning kasutatud pigmendid on täiesti looduslikud (mineraalsed).

link tehasesse