FMG FABBRICA MARMI E GRANITI

FMG Fabbrica Marmi e Graniti on alati olnud kvaliteedi, elegantsi ja meisterlikkuse sünonüüm ning see peegeldab tegevjuht Romano Minozzi kui ettenägeliku ja julge ettevõtja mainet. Hr. Minozzi eesmärk on järgida selget ja ajas muutumatut strateegiat: toota tehases keskkonnasäästlikult marmorit, graniiti ja teisi kvaliteetseid kive. See eesmärk sobib suurepäraselt FMG tööstusfilosoofiaga, mis hõlmab iluga ühendatud tehnilist täiuslikkust ja tehnoloogiaga täiustatud kvaliteetseid materjale.
Tootmises kasutatav savi, liiv ja teised materjalid on äärmiselt puhtad, surverõhk on väga suur (480 kg/cm2) ning kuumutustemperatuur on palju kõrgem kui vulkaanis (1300 °C ja rohkem võrreldes 1100 °C-ga).


Vastupidavus, puhastamise ja paigaldamise lihtsus ning veeimavus, mis on tunduvalt väiksem kui kõige rangemates tehnilistes eeskirjades määratud piirnormid, on vaid mõned dekoratiivse tehnilise keraamika omadused. Seega on see ideaalne lahendus sise- ja välispõrandate või seinte kattematerjaliks, kus on vaja portselanplaatide täiskeraamilisi omadusi ehk tervet plaati läbivaid värve ja sooni. FMG on välja töötanud kaunid tooted, mis jäljendavad usutavalt kõige ilusamat ja haruldasemat marmorit, kivi ja graniiti, mida loodus pakub, säilitades samal ajal erakordsed tehnilised omadused.

link tehasesse