IRIS CERAMICA

Iris Ceramica on maailma suurim jaemüügiks ning elamu- ja tööstusprojektide jaoks mõeldud keraamiliste ja portselanist seina- ja põrandaplaatide tootja.
Tootevalikuga, mis koosneb enam kui 50 kollektsioonist ja 2500 esemest, on Iris Ceramica alates 1961. aastast kasvatanud Itaalias valmistatud kattematerjalide tuntust kogu maailmas. Ettevõte näitab pidevalt oma pühendumust suure tehnilise ja stilistilise väärtusega ning tipptasemel disainiga keraamika loomisele ning ettevõtte edu kajastavad ka rahvusvahelised auhinnad.
Iris Ceramica jaoks on kvaliteet, ja seda eelkõige uuendustes, iga tegevuse alustala. See on väärtus, mis on ettevõtte olemuse aluseks ja mida süstemaatiliselt partneritele pakutakse.
Iris Ceramica on turule toonud ACTIVE Clean Air & Antibacterial Ceramic™ tootmismetoodika, milles kasutatakse titaandioksiidi mikromeetrilisi osakesi ja fotokatalüüsi, et toota tõeliselt saastevastaste ja antibakteriaalsete omadustega keraamilisi plaate, mis aitavad tõhusalt elukvaliteeti parandada. ACTIVE on pöördeline läbimurre: inertne keraamika muutub ökoloogiliselt aktiivseks. 8000 ruutmeetri suurune keraamiliste plaatide müügisalong näitab Iris Ceramica kollektsioonide ilu ja mitmekesisust.

link tehasesse